Relax Englich
Cestopisy na DVD s českými i anglickými titulky
Zážitky z krásných míst celého světa
Cestujte kolem světa s kvalitní kamerou
Vhodné i jako dárek pro Vaše blízké a přátele


O nás

Relax English je kombinací výuky angličtiny a relaxace u televize prostřednictvím sledování anglicky mluvených DVD, které jsou zároveň opatřeny českými a anglickými titulky pro snadnější porozumění anglickému slovu při prvním sledování.

Pilot Film & Televisions Productions Ltd., Los Angeles, USA je mezinárodní televizní produkční společnost s vynikající reputací pro výrobu a distribuci zábavných a cestopisných programů. Od roku 1990 jich vyrobili přes 300 hodin z celého světa. Mezi jejich aktivity patří také televizní programy Travel channel, Voyage France a Discovery Networks a v dalších 40ti zemích. Držitelem licence pro Českou republiku a Slovenskou republiku je Ing. Libor Vychodil.

Pořad Globe Trekker z produkce Pilot Film & Televisions Productions Ltd., který je obsahem DVD, je celosvětově známý a vysílá se již šestou sezónu na kanálech Travel Channel, Voyage France a Discovery Networks. Za tuto dobu byl oceněn mnoha cenami. Na každém DVD je zachycena určitá oblast světa (v současnosti je v nabídce Kalifornie, Florida a Bahamy, Havaj, Kanada, Jižní Afrika, Skotsko, Velká Británie a Wales, Austrálie, Nový Zéland a Indie). Během hodinových pořadů jsou divákům představeny nejen přírodní a architektonické zajímavosti a památky, ale také kulturní zvyklosti a kulinářské speciality dané země.

Adresa

KATALOG SIP s.r.o.
U Kříže 2
779 00 Olomouc

Kontakt

Mobil: +420777239781
E-mail: info@relaxenglish.cz