Relax Englich
Cestopisy na DVD s českými i anglickými titulky
Zážitky z krásných míst celého světa
Cestujte kolem světa s kvalitní kamerou
Vhodné i jako dárek pro Vaše blízké a přátele


Proč

Co vyřeší angličtina na DVD:

Nahradí cizojazyčné prostředí, už nemusíte nikam jezdit za výukou. Jezdit můžete na dovolenou a to už s dokonalou angličtinou.

Při sledování spojujete několik smyslů najednou, učíte se ve stavu uvolnění, vnímáte podprahově, efektivita je mnohonásobně větší.

Podprahové záznamy, zapojení představivosti a více smyslů současně ohromně zvýší vaše jazykové schopnosti.

Neučíte se nic nazpaměť, nedrilujete gramatiku, ale přirozeně se ji učíte jako děti na celém světě. Děti nejdříve rozumí, pak mluví a pak se teprve učí gramatiku ve škole.

Nedostatek času vyřešíte jednoduše v pohodlí Vašeho obýváku. Při výuce můžete klidně ležet, žádný učitel Vám nevyčiní, že se Vám podařilo na chviličku usnout. Relaxujete a ještě se naučíte rozumět.

Začnete anglicky myslet, nebudete stále vnitřně překládat do češtiny, které okamžitě způsobí, že nestíháte rozumět, ujíždí Vám vlak a vzdáte to.

Zlepšíte si slovní zásobu bez "učení" a nezapomenete ji.

Pokud nebudete slyšet angličtinu, nikdy nebudete rozumět ani mluvit.

Většina lidí si myslí, že se cizí řeč nenaučí. Ale opak je pravdou. Skoro všichni lidé se nějaký jazyk naučí, i když do školy nechodí nebo jim to ve škole "nejde".

Vůbec nepotřebujete vědět, že nějaký gramatický tvar se jmenuje "past perfect continuous" nebo v lepším případě předbudoucí průběhový. Nemůžete si vzpomenout, jak se tvoří? Nevadí. K ničemu to nepotřebujete, pouze k získání nějakého certifikátu, který není ale zárukou, že rozumíte a že mluvíte cizím jazykem.

Ve filmech se používá přibližně 1500 až 2500 slov u těch kvalitnějších. Lidé v běžném hovoru používají těch svých 800-1000 slov. Přesto jim nerozumíte. Ve škole Vám přitom tvrdí, že už "umíte" při střední pokročilosti 2500 slov, možná i více. Jak je to možné?

Jednoduše nemáte slova a věty odposlouchané.

Jediná cesta je změnit způsob učení, který k něčemu povede, a nebudete věčnými začátečníky.

Na objednání sady DVD se dostanete zde