Relax Englich
Cestopisy na DVD s českými i anglickými titulky
Zážitky z krásných míst celého světa
Cestujte kolem světa s kvalitní kamerou
Vhodné i jako dárek pro Vaše blízké a přátele


Florida & Bahamy

Obrázek k produktu

Lavinia Tan navštíví jeden z nejoblíbenějších turistických cílů na světě, kde je více slunce, písku, moře a tématických parků, než můžete pravděpodobně za jeden pobyt navštívit. Je ale také místem, které je s největší subtropickou přírodní rezervací v USA a jediným místem na západní polokouli, ze kterého člověk odstartoval do vesmíru. To může být pouze Florida a Bahamy!

Lavinia poznává různé stránky Miami, včetně street party Cuban Calle Ocho, secesní architektury na South Beach, Winter Party pro gaye a lesbičky a pozoruhodného památníku holocaustu. Odsud je to kousek na Florida Keys s možností potápění a k domu Ernesta Hemingwaye. Pak její cesta pokračuje na Mys Canaveral, do vesmírného střediska, kde si vyzkouší mimo jiné i stav beztíže, a do Orlanda, kde navštíví nejen Disney World, ale také Celebration, komunitu naplánovanou přímo společností Disney. Poté zamíří do St. Augustine, nejstaršího města v Americe, místa se španělskou koloniální architekturou, aby zažila opravdový kontrast v motorkářském týdnu na Daytona Beach. V Everglades se Lavinia setkává se seminolskými Indiány a sleduje zápasy aligátorů.

Nakonec skončí na Bahamách, kde přes tři miliony turistů uctívají každý rok slunce, navštíví zde velký bleší trh, jde se potápět se žraloky a svou cestu zakončí jízdou na kajaku tropickou přírodní rezervací k jedné z nejkrásnějších pláží světa.

Obraz: Obraz je natočen v nejvyšší kvalitě SP (50 min./4,5 GB); filmový formát obrazu 16:9 (obraz video ukázky je upraven na nižší kvalitu z důvodu velikosti souboru)

Délka: 52 minut

Zvuk: english stereo

Titulky: čeština, angličtina